Mam na imię Marek

Najważniejsze jest zdrowie nic się nie liczy jak nie mamy zdrowia. Moja historia z Internetem zaczęła się 9 lat temu. Przeczytałem ogłoszenie w gazecie ,,Podstawy obsługi komputera” Uniwersytet Łódzki. Poszedłem zapisać się i czekałem na potwierdzenie, że zostałem zapisany. Przyszła odpowiedź że jestem na liście uczestników kursu. Na kursie poznałem podstawy obsługi komputera. Musiałem zakupić laptop żeby móc praktycznie wprowadzać wiedzę z kursu.

Blog jest poświęcony takim tematom jak zdrowie, rozwój, finanse.

  • Zdrowie
  • Rozwój
  • Finanse.

Moja historia

Dlaczego się tym zająłem? Dobre pytanie.

Jestem poszukiwaczem. Zawsze szukałem różnych sposobów zdobywania pieniędzy. Pracowałem na etacie następnie założyłem działalność gospodarczą (sklep spożywczy) Na początku było dosyć dobrze. Po jakimś czasie okazało się, że zaczęło brakować czasu i pieniędzy. Poświęcałem 7 dni w tygodniu od rana do wieczora. Mam syna i córkę na które potrzeba poświęcić czas i pomóc w nauce i dać wiele miłości. To są największe skarby moje, najcenniejsze.

Po niedługim okresie skończyłem działalność gospodarczą z ogromnym długiem. Pracowałem za granicą jakiś czas. Pracowałem na etacie dopóki firma nie rozwiązała umowy. Byłem na zasiłku dla bezrobotnych. Następnie zacząłem pracować na umowę zlecenie na produkcji. Cały czas szukałem rozwiązania na moje problemy . I w końcu znalazłem firmę z którą działam. Zacząłem się uczyć czytać książki, oglądać szkolenia (eventy), słuchać ludzi którzy to już zrobili.

Poznałem wspaniałego człowieka na imię miał DEX, który zapoczątkował wielkie zmiany w prowadzeniu biznesu było to bardzo dawno kiedy prowadziłem działalność gospodarczą. Powstała szkoła biznesu oparta na książkach, kasetach, seminariach. Były to początki mojej przygody z nowym sposobem zdobywania pieniędzy. Początki były trudne. Brak było materiałów do nauki.

JEŚLI NIE JESTEŚ ZADOWOLONY ZE SWOJEJ PRACY, NIE WIDZISZ PRZED SOBĄ ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI NIE TYLKO POWINIENEŚ PRZYJRZEĆ SIĘ TEJ DZIAŁALNOŚCI, ALE ZAANGAŻOWAĆ SIĘ I ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE, POZNAĆ CHARAKTER TEJ PRACY WRESZCIE ODDAĆ BEZ RESZTY. NIE WIECIE CO TRACICIE!

To są słowa wielkiego człowieka który stworzył ogromną organizacje na całym świecie. Zapisałem się do wielu firm . Obecnie znalazłem teraz osoby które wyjaśniły mi jak to działa .

Wszystkie te wiadomości ja już kiedyś znałem ale nie rozumiałem jak to wprowadzić w życie, nie słuchałem ludzi którzy osiągnęli sukces. To jest bardzo proste ale bardzo trudne (bo to ja muszę podjąć decyzję, to musi być moja decyzja)